">

Auto salona antibakteriālā apstrāde un dezinfekcija

Auto salonā pastāvīgi mainas temperatūra un mitruma līmenis, kā rezultātā rodas ideāla vide mikroorganismiem un sēnītēm, kas tādējādi vairo arī nepatīkamās smakas. Šādā rezultātā gan bieži var rasties arī alerģijas vai pat elpceļu slimības. Bieži klienti pie mums vēršas pēc palīdzības tad, kad no auto ventilācijas sistēmas nāk jau pavisam nepatīkams aromāts vai jau ir sākusies alerģiska reakcija – šķaudīšana, acu asarošana vai pat klepus. Tāpēc mēs iesakam veikt antibakteriālo profilaksi un salona filtra maiņu vismaz divreiz gadā – pavasarī un rudenī, lai izvairītos no šādām situācijām.

Gadījumos kad auto salonā ir jūtama īpaši kodīga smaka vai pat pelējums, mēs piedāvājam arī auto ķīmisko tīrīšanu vēl pirms auto salona dezinfekcijas.

Antibakteriālo apkopi mēs veicam ar Ozona ģeneratoru jeb Ozonatoru, lai ražotu Ozonu auto ventilācijas sistēmas attīrīšanai. Ozonators palīdz likvidēt ne tikai baktērijas un sēnītes, bet arī, vienkārši nepatīkamus aromātus, piemēram – tabakas dūmu.

Apstrādes laikā pie strādājošas kondicioniera sistēmas ar ieslēgtu gaisa recirkulācijas režīmu tiek ieslēgts arī Ozonators ar kura palīdzību auto salonā un ventilācijas sistēmā nonāk un sāk iedarboties Ozons, kā rezultātā tiek attīrīts viss auto salons.

Kāpēc tieši ozons?

Īpaši ieteicams alerģiskiem cilvēkiem un ģimenēm ar bērniem.

Ozonēšana ir visefektīvākais veids lai cīnītos ar sēnītēm, baktērijām un vīrusiem.

Ierīce ir gandrīz 100% efektīva alergēnu un mikroorganismu apkarošanā.

Ozonators apstrādā ne tikai ventilācijas lūkas, bet arī auto salona virsmas.

Ar Ozonatoru mēs attīram arī dzīvojamās telpas un birojus.

Auto salona apstrāde ar Ozonu aizņem vidēji vien pusotru stundu un ir apvienojama ar kondicioniera uzpildi vai diagnostiku, respektīvi nav nepieciešams atsevišķs pieraksts uz Ozonēšanu, jo abus procesus ir iespējams veikt paralēli, nezaudējot laiku.

Ozona apstrādes cena vieglajam auto maksā 30 eiro ieskaitot PVN.

Sazinies ar mums

Success Ziņa nosūtīta veiksmīgi, drīzumā sazināsimies ar jums!
Servisa adrese:

Dzelzavas iela 120A, Vidzemes priekšpilsēta, Rīga, LV-1021


Juridiskā adrese:

Slokas iela 63 k8-18, Jurmala, LV-2015

Servisa tālrunis

+371 20334455

Papildus saziņai

+371 24508088
+371 26427841

Darba laiks:
P-PK.:

9:00 - 18:00

S:

Slēgts

Sv.:

Slēgts